Pro různé cílové skupiny organizujeme interaktivní workshopy, terénní lesnické exkurze a výukové programy. zúčastnit a objednat si můžete workshopy s terénními exkurzemi s názvem „Není les jako les“ a také zážitkový workshop „Šetrné dřevo“.

WORKSHOP ŠETRNÉ DŘEVO

Workshop „Šetrné dřevo“ je vhodný pro spotřebitele, kteří nakupují dřevo, dřevěné výrobky i papír a chtějí svým odpovědným nákupem šetřit přírodu. Dalšími účastníky se mohou stát současní či budoucí majitelé lesů, stavitelé dřevostaveb a domů z přírodních materiálů. Zájemci o tento workshop na něm dostanou základní informace o šetrném lesním hospodaření a FSC certifikaci lesů.

WORKSHOP NENÍ LES JAKO LES

Workshop „Není les jako les“ spojený s exkurzí je zaměřen především na les a lesní hospodaření. Je určen pro širokou veřejnost, také pro lidi žijící v blízkosti FSC lesů. Hlavním cílem tohoto workshopu je popularizace FSC lesů a šetrného lesního hospodaření. Zájemci o tento workshop se za účasti místního lesníka vydají do hloubi FSC certifikovaného lesa, kde na vlastní oči uvidí přírodě blízké lesnictví v praxi. V průběhu jim budou podrobně představeny jednotlivé principy FSC hospodaření.

Oba workshopy také zahrnují diskuze a týmové aktivity.

Sdílet na FacebookuSdílet na Google+Sdílet na TwitteruSdílet emailem